Nie tylko w firmach pojawia się problem z właściwą utylizacją ważnych dokumentów, których zawartość musi być chroniona przed osobami trzecimi. Umowy, faktury, wyciągi bankowe, niepotrzebne już dokumenty medyczne, ważna korespondencja – takie dokumenty znajdują się chyba w każdym domu. By zapobiec przed wyciekiem zamieszczonych na nich danych, warto zainwestować w takie urządzenia jak niszczarki osobiste.

W asortymencie posiadamy starannie wyselekcjonowany sprzęt, który sprawdzi się zarówno na użytek prywatny, jak i w mniejszych biurach. Urządzenia te są dedykowane okazjonalnemu niszczeniu dokumentów - w przypadku częstszej eksploatacji należy wybrać inne modele z naszej oferty.

Ta kategoria obejmuje urządzenia kompaktowe, które nie zajmują dużo miejsca i są proste w obsłudze. Świetnie sprawdzą się przede wszystkim na użytek osobisty. Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty – przy każdym modelu znajduje się dokładny opis właściwości wraz z parametrami technicznymi.

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl