Kalendarze plakatowe ze zdjęciami
Kalendarze plakatowe ze zdjęciami

Moda na kalendarze plakatowe nie przemija. To wciąż jedne z najchętniej kupowanych gadżetów papierniczych, wykorzystywanych w firmach i prywatnych domach. Szczególną popularnością cieszą się właśnie kalendarze plakatowe ścienne, dekorowane estetycznymi obrazami, głównie krajobrazami i kompozycjami kwiatowymi. W ten sposób łączą estetykę z funkcjonalnością i dają możliwość wykorzystania ich na wiele sposobów.

Odmierzanie czasu i zapisywanie najważniejszych wydarzeń w życiu domowników czy firmy to obecnie niejedyna funkcja, jaką spełniają nowoczesne kalendarze plakatowe. Jak w takim razie jeszcze można wykorzystać kalendarze plakatowe ze zdjęciami i czemu zawdzięczają swoją niesłabnącą popularność?

czytaj całość »
Rodzaje i zastosowanie kalendarzy biurowych
Rodzaje i zastosowanie kalendarzy biurowych

Kalendarze są niezbędnym elementem wyposażenia biura, pozwalającym precyzyjnie zarządzać czasem pracowników oraz wydarzeniami mającymi miejsce w firmie. Z jednej strony kalendarze biurowe są czysto funkcjonalne, z drugiej mogą stanowić atrakcyjny dodatek do każdego wnętrza.

Aby w pełni mogły spełniać swoje zadanie, warto dopasować ich rodzaj do zadań i miejsca przeznaczenia. Jakie są w takim razie rodzaje i zastosowanie kalendarzy biurowych? W jakich miejscach i sytuacjach oraz komu przydadzą się najbardziej?

czytaj całość »
Ile kosztuje kalendarz trójdzielny?
Ile kosztuje kalendarz trójdzielny?

Wśród wszystkich kalendarzy to właśnie kalendarze trójdzielne cieszą się największym zainteresowaniem – nie tylko przedsiębiorców, ale również osób mających nadzieję na stworzenie niepowtarzalnego, uniwersalnego prezentu dla kogoś bliskiego. Sama konstrukcja kalendarza pozwala jednocześnie na eleganckie wyeksponowanie dowolnej grafiki oraz łatwe użytkowanie dzięki obecności specjalnego okienka do zaznaczania konkretnego dnia.

czytaj całość »
Jakie mogą być kalendarze?
Jakie mogą być kalendarze?

Eleganckie kalendarze to funkcjonalny gadżet, który wykorzystywany jest dzisiaj często jako ozdoba, pamiątka czy reklama. Dla wielu zapracowanych osób stanowi absolutną podstawę w organizacji własnego czasu.

czytaj całość »
Jakie trzeba mieć zeszyty do 4 klasy?
Jakie trzeba mieć zeszyty do 4 klasy?

Czwarta klasa szkoły podstawowej to nowy etap w edukacji każdego dziecka. Pojawiają się nieznane przedmioty oraz dodatkowe obowiązki. Aby jak najlepiej poradzić sobie z tymi zmianami, ważne jest odpowiednie przygotowanie, w tym zaopatrzenie ucznia w komplet potrzebnych zeszytów. Sprawdź, jakie zeszyty szkolne są wymagane dla ucznia czwartej klasy.

czytaj całość »
Ile jest potrzebnych zeszytów do 1 klasy?
Ile jest potrzebnych zeszytów do 1 klasy?

Rozpoczęcie nauki w pierwszej klasie podstawówki to ważny moment w życiu każdego dziecka. Oprócz wielu emocji, jakie temu towarzyszą, rodzice muszą też pamiętać o odpowiednim wyposażeniu młodego ucznia. Ale ile zeszytów szkolnych jest potrzebnych dla ucznia 1 klasy?

czytaj całość »
Jaki rozmiar ma papier kancelaryjny?
Jaki rozmiar ma papier kancelaryjny?

Wykorzystywany w większości biur, sekretariatów oraz kancelarii, a także przez studentów, papier kancelaryjny w linie to w ich przypadku podstawowy artykuł biurowy. Drukowane lub sporządzane na nim odręcznie oficjalne pisma, ważne, urzędowe dokumenty lub prace zaliczeniowe prezentują się schludnie i profesjonalnie. Wiele mówią też o osobie, która je składa, jej zaangażowaniu, dobrym guście oraz znajomości biurowej etykiety.

W kwestii wyboru papieru kancelaryjnego, wymiary, jakie posiada, to nie jedyna rzecz, na jaką należy zwrócić uwagę. Co nie zmienia faktu, że jeszcze przed złożeniem zamówienia warto sprawdzić, jakie papier kancelaryjny ma wymiary i dostosować swój wybór do potrzeb biura i charakteru najczęściej sporządzanych pism.

czytaj całość »
Gdzie kupić papier kancelaryjny w linie?
Gdzie kupić papier kancelaryjny w linie?

Papier kancelaryjny to kartki w formacie A4 lub A3 w linie lub w kratkę, które wykorzystywane są do pisania urzędowych pism, jak również odręcznego sporządzania ważniejszych dokumentów. Z tego powodu powszechnie nazywany jest też papierem podaniowym. Pisma sporządzane w ten sposób są mile widziane nie tylko ze względu na urzędową etykietę. Wiele mówią także o osobie czy podmiocie składającym w ten sposób przygotowane dokumenty. Estetyka zależy również od idealnie przyciętych kartek, dzięki którym linie układają się perfekcyjnie prosto.

Szczególnie kupując zbiorcze opakowania, trzeba zwrócić uwagę na to, czy format zgadza się z zamówieniem, a także, czy na kartkach nie są widoczne zagięcia rogów albo zacięcia lub błędy w druku linii. Zawsze trzeba też wybierać rozmiar zgodny z zapotrzebowaniem oraz charakterem sporządzanych pism i dokumentów. Jest to możliwe, ponieważ w ofercie sklepów stacjonarnych czy internetowych można znaleźć zarówno papier kancelaryjny A4, jak i większy papier kancelaryjny A3.

czytaj całość »
Zeszyt szkolny w kratkę czy w linie?
Zeszyt szkolny w kratkę czy w linie?

Odpowiedzi na pytanie, który z zeszytów wybrać: w kratkę czy w linie, zapewne będzie zależała od tego, kto go używa. W zależności od potrzeb, wymogów, osobistych preferencji lub sposobu wykorzystania zeszytu szkolnego, jedni będą kreatywnie wykorzystywać strony pokryte kratką, inni preferować będą linie. Kolejne osoby wskażą zaś na alternatywy obu typów – dyskretne kropki lub czyste kartki.

W pierwszych klasach szkoły podstawowej, kiedy uczeń przyswaja i doskonali umiejętność pisania, istnieją odgórne wymagania nauczycieli odnośnie do rodzaju zeszytów przedmiotowych. Do nauki języka polskiego i języków obcych uczeń powinien posiadać zeszyt szkolny w linie, a do matematyki – w kratkę. Kiedy jednak pismo odręczne zostanie opanowane, uczeń ma większą dowolność w wyborze wielkości czy wyglądu zeszytu. Sprawdź, do czego można wykorzystać zeszyty szkolne w kratkę i w linie.

czytaj całość »
Jaki format ma zeszyt szkolny?
Jaki format ma zeszyt szkolny?

Odpowiedź na pytanie zadane w tytule nie jest jednoznaczna, bowiem szkoły to miejsca, do których uczęszczają sześciolatkowie, nastolatkowie i ludzie dorośli. Każda z tych grup będzie miała określone potrzeby, a co za tym idzie – będzie użytkować różnego rodzaju zeszyty szkolne.

Przeczytaj ten wpis i dowiedz się, jaki rozmiar ma zeszyt szkolny dla ucznia szkoły podstawowej, ponadpodstawowej i wyższej.

czytaj całość »
Pióra i długopisy Caran D'ache. Pozwól sobie na drobinę luksusu w biurze!
Pióra i długopisy Caran D'ache. Pozwól sobie na drobinę luksusu w biurze!

 Chociaż praca biurowa to dzisiaj przede wszystkim komputery, artykuły piśmiennicze i tak na zawsze pozostaną jej integralną częścią. Korzystanie z luksusowych, eleganckich i trwałych długopisów klasy premium, jak Caran D'ache oraz ich wiecznych piór wpływa pozytywnie na wizerunek i prestiż danego miejsca. Trudno też odmówić przyjemności korzystania z tak dobrze zaprojektowanych artykułów do pisania. Co w takim razie wyróżnia eleganckie pióra wieczne i długopisy Caran D'ache? Dlaczego warto postawić właśnie na nie?

 

czytaj całość »
Klej magiczny dla dzieci – co to jest i gdzie kupić?
Klej magiczny dla dzieci – co to jest i gdzie kupić?

Manualne prace plastyczne szczególnie cieszą i rozwijają najmłodszych – stąd cały ogrom tego rodzaju zajęć w przedszkolach oraz szkołach podstawowych, a także w placówkach specjalnych czy terapeutycznych. Dzieci dzisiaj mają też znacznie więcej frajdy z materiałów, z jakich mogą korzystać, a wszystko dzięki ich ogromnej różnorodności.

czytaj całość »
Glina rzeźbiarska. Jak wybrać i kupić najlepszą dla siebie?
Glina rzeźbiarska. Jak wybrać i kupić najlepszą dla siebie?

Współczesna glina rzeźbiarska świetnie nadaje się nie tylko dla tych, którzy czują w sobie nieprzebrane pokłady twórczej weny i chcą kształcić się w kierunku tworzenia wiekopomnych dzieł. Glina rzeźbiarska samoutwardzalna świetnie nadaje się też do wszelkiego rodzaju zajęć plastycznych dla studentów i dzieci, w tym dzieci niepełnosprawnych.

czytaj całość »
Dyplomy do wypełnienia – pamiątka na zakończenie szkoły i nie tylko
Dyplomy do wypełnienia – pamiątka na zakończenie szkoły i nie tylko

Okoliczności, w których otrzymuje się dyplomy, jest wiele. Doskonałym przykładem jest chociażby zakończenie szkoły, czy tylko roku szkolnego. Dokumenty te mogą być również wyróżnieniem w pomyślnie zakończonych zawodach sportowych. Nic więc dziwnego, że występują w tak wielu wersjach. Atrakcyjny ich wybór mamy także w naszym sklepie.

czytaj całość »
Okładka na dyplom – jaki kolor wybrać?
Okładka na dyplom – jaki kolor wybrać?

Dyplom, nawet ten przyniesiony z przedszkola, ma ogromną wartość i pomimo wejścia w dorosłość, potrafi wywoływać radość, a nierzadko wzruszenie. Każdy z nas lubi być doceniany, a dyplom jest dowodem wspomnianego wyróżnienia. Chcąc wręczyć ten wyjątkowy i niezwykle ważny dokument, trzeba wybrać jego wzór, w tym kolor oprawy. Oferta jest ogromna, a decyzja należy do każdego z osobna.

 

czytaj całość »
Jak umocować brokat sypki?
Jak umocować brokat sypki?

Brokat – niewielkie błyszczące drobinki. Pyłek, który sprawia, że Twoje projekty przyciągają wzrok i pobudzają wyobraźnię. Zarówno brokat sypki, jak i brokatowy klej, to doskonałe narzędzie do każdego projektu artystycznego i rękodzielniczego. Klej ma jednak tę wadę, że trzeba długo czekać, aż wyschnie. Sprawdźmy, czy istnieją jakieś proste metody przyspieszające proces schnięcia kleju.

czytaj całość »
Kołozeszyty i kołobruliony do biura i na uczelnię – szeroki wybór i atrakcyjne ceny
Kołozeszyty i kołobruliony do biura i na uczelnię – szeroki wybór i atrakcyjne ceny

Planowanie i realizacja celów to dwa kluczowe elementy, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu w życiu osobistym i zawodowym. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć swoją produktywność, czy też zmienić nawyki, które utrudniają Ci osiąganie celów, kołozeszyt może stać się Twoim najważniejszym narzędziem. Sprawdź, jakie argumenty za tym przemawiają.

czytaj całość »
Pióra Zenith – idealny wybór do nauki pisania piórem
Pióra Zenith – idealny wybór do nauki pisania piórem

Nauka pisania to nie tylko domena uczniów najmłodszych klas szkoły podstawowej. Również osoby dorosłe decydują się na jej kontynuowanie, w ramach kursów kaligrafii. Nieodmiennie, elegancki krój pisma kojarzony jest właśnie z używaniem wiecznych piór.

Dlatego też zarówno wyprawka ucznia początkowych klas szkoły podstawowej, jak i wyposażenie uczestnika kursu kaligrafii z pewnością zawierać będzie wieczne pióro. Przeczytaj ten tekst i przekonaj się, że pióro Zenith Omega to świetny wybór narzędzia do nauki starannego pisania piórem.

czytaj całość »
Kalkulator zaawansowany jako pomoc w nauce
Kalkulator zaawansowany jako pomoc w nauce

Kalkulator zaawansowany to nie tylko nieocenione narzędzie do wykonywania skomplikowanych obliczeniach bez użycia komputera. To również pomoc naukowa umożliwiająca zrozumienie operacji matematycznych czy statystycznych krok po kroku.

Urządzenie to pozwala na przeprowadzenie analizy statystycznej i innych skomplikowanych obliczeń w momencie, gdy użytkownik nie posiada dostępu lub nie ma możliwości użycia odpowiednich programów komputerowych. Stosunkowo niewielka cena zaawansowanych kalkulatorów naukowych, na przykład w porównaniu z cenami smartfonów, sprawia, że są one dostępne dla większości uczniów i studentów.

czytaj całość »
Wyposaż swoje biuro kompleksowo, kupując w jednym miejscu!
Wyposaż swoje biuro kompleksowo, kupując w jednym miejscu!

Wydajna i przyjemna praca sprawia, że bardziej chcemy działać i efektywnie spędzać czas w biurze. By wszystko szło gładko, należy zadbać o kompleksowe wyposażenie biur, co znacząco wpływa na jakość i wydajność pracy. Elementy wyposażenia warunkują dobrą organizację, pomogą odpowiednio rozmieścić sprzęt, akcesoria i niezbędne materiały.

Dobrze skonfigurowane i zadbane biuro jest wizytówką każdej firmy, dlatego warto stale mieć porządek w pomieszczeniu, na biurku i w dokumentach. Pamiętajmy też, że zadowolony pracownik, to dobrze wyposażony pracownik. Odpowiednie narzędzia pracy korzystnie wpływają na jego wydajność i zadowolenie. Dlatego koniecznie wyposaż swoje biuro kompleksowo, najprościej kupując wszystko w jednym miejscu. Sprawdź, co znajduje się w wyposażeniu biura.

czytaj całość »
Korzystne ceny
Szybka wysyłka
14 dni na zwrot
Profesjonalna obsługa
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl